Asystent medyczny

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to nowoczesna technologia, która pozwala na odmłodzenie i poprawę wyglądu skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Działanie lasera polega na wytwarzaniu w skórze niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń, które stymulują procesy odnowy i produkcję kolagenu oraz elastyny.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • Zmarszczki
  • Blizny
  • Nierówności na powierzchni skóry
  • Zmiany barwnikowe
  • Rozszerzone naczynia
  • Rozstępy

Efekty

Po zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego wzrasta napięcie i jędrność skóry. Następuje efekt liftingu okolicy zabiegowej, a zmarszczki są widocznie mniejsze. Kolor skóry staje się jednolity, powierzchnia jest wyrównana, a ujścia gruczołów łojowych są zdecydowanie mniejsze. W przypadku blizn nastepuje zatarcie konturów blizn i rozstępów.

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Laser frakcyjny - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem, aby zapewnić pełen komfort dla Pacjenta. Właściwa procedura polega na kilkukrotnym przejściu głowicy lasera na danym obszarze zabiegowym. Zabieg może być wykonywany na każdej części ciała.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu Pacjent zobowiązany jest do stosowania wysokiej fotoprotekcji. Nie należy korzystać z sauny, solarium oraz basenu przez 2 tygodnie po zabiegu laserowym. Przez okres tygodnia po zabiegu prosimy o stosowanie delikatnej, nawilżającej pielęgnacji skóry oraz kremów pozabiegowych. Zalecamy pić minimum 3l wody dziennie.