Asystent medyczny

Fibryna bogatopłytkowa APRF i IPRF

Nowoczesna metoda wykorzystująca koncentraty bogato pyłkowe to rewolucja w medycynie estetycznej. Zabiegi mają na cele pobudzenie komórek macierzystych do ich namnażania i wytwarzania nowego kolagenu. Efektem tego zabiegu jest regeneracja i odnowienie skóry, jak również jej odmłodzenie i odżywienie. Skóra staje się gładsza i elastyczna. Poprawia się jej gęstość czego efektem jest wygładzenie się zmarszczek i fałd. Zabieg jest naturalny i nie występuje zagrożenie wystąpienia reakcji alergicznej.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • zmarszczki
  • pierwsze objawy starzenia
  • wiotkość

Efekty

Po zabiegu następuje proces rewitalizacji skóry, staje się ona wygładzona w swojej strukturze i następuje poprawa w jej elastyczności i jędrności. Koloryt skóry staje się wyrównany, a zmarszczki i bruzdy są mniej widoczne. Zabieg przyspiesza procesy gojenia w zabiegach medycyny estetycznej.

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Fibryna bogatopłytkowa APRF i IPRF - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi Pacjenta, a następnie krew zostaje odwirowana w dedykowanym do tego urządzeniu. Po uzyskaniu autologicznego preparatu zostaje on podany cienką igłą do skóry Pacjenta.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu prosimy o zachowanie odpowiedniej higieny, niewskazane są jakiekolwiek czynności które mogłyby prowadzić do rozwoju infekcji. Należy stosować wysoką formę ochrony przeciwsłonecznej oraz przez okres 7 dni po zabiegu unikać wysiłku fizycznego. Bezpośrednio po zabiegu nie należy dotykać ani masować obszaru zabiegowego.