Asystent medyczny

Frakcyjny laser diodowo – tulowy

Laser tulowy ma działanie nieablacyjne – dzięki czemu okres rekonwalescencji jest krótki a pacjenci mogą szybko wrócić do codziennych aktywności po zabiegu. Zabieg laserem diodowo – tylowym ma na celu stymulowanie procesów odnowy skóry, redukcję przebarwień, spłycenie zmarszczek oraz ogólną poprawę jej kondycji.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • Wiotka i pozbawiona sprężystości skóra
  • Skóra pozbawiona blasku
  • Zmarszczki
  • Blizny

Efekty

Skóra pacjentów promienieje, wygląda na bardziej wypoczętą, zmniejsza się widoczność drobnych linii i zmarszczek, wyrównuje się koloryt i struktura skóry, a to wszystko bez okresu rekonwalescencji pozabiegowej

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Frakcyjny laser diodowo – tulowy - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Dla pełnego komfortu pacjenta zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu. Frakcyjne działanie lasera sprawia, że skóra pacjentów ulega silnej przebudowie, wygląda na bardziej wypoczętą. Zmniejsza się widoczność zmarszczek, a kolor skóry jest jednolity. Zabieg można wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie a także na każdej części ciała.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu Pacjent zobowiązany jest do stosowania wysokiej fotoprotekcji. Nie należy korzystać z sauny, solarium oraz basenu przez 2 tygodnie po zabiegu laserowym. Przez okres tygodnia po zabiegu prosimy o stosowanie delikatnej, nawilżającej pielęgnacji skóry oraz kremów pozabiegowych. Zalecamy pić minimum 3l wody dziennie.