Asystent medyczny

Laser frakcyjny CO2

Wiązka lasera frakcyjnego CO2 powoduje kontrolowane uszkodzenia w skórze, stymulując procesy regeneracji i odnowy. Dzięki temu zabieg ten jest szczególnie skuteczny w odmładzaniu skóry, redukcji zmarszczek, blizn, przebarwień i rozstępów. Efekty zabiegów są długotrwałe i widoczne już po jednym zabiegu, choć często wymagana jest seria zabiegów dla uzyskania optymalnych rezultatów.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • Wiotkość skóry
  • Zmarszczki
  • Blizny
  • Nierówności na powierzchni skóry
  • Zmiany barwnikowe
  • Rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
  • Rozstępy

Efekty

Po zabiegu laserem CO2 skóra jest wyraźnie wygładzona, zmarszczki są spłycone. Następuje frakcyjne wygładzenie skóry i wyrównanie kolorytu.

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Laser frakcyjny CO2 - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem, aby zapewnić pełen komfort dla Pacjenta. Właściwa procedura polega na intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu, tak aby efekty były jak najbardziej spektakularne. Zabieg może być wykonywany na każdej części ciała.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu Pacjent zobowiązany jest do stosowania wysokiej fotoprotekcji. Nie należy korzystać z sauny, solarium oraz basenu przez 2 tygodnie po zabiegu laserowym. Przez okres tygodnia po zabiegu prosimy o stosowanie delikatnej, nawilżającej pielęgnacji skóry oraz kremów pozabiegowych. Zalecamy pić minimum 3l wody dziennie.