Asystent medyczny

Biostymulator z aminokwasami

To preparat bazujący na kwasie hialuronowym niskiej gęstości w połączeniu z kompleksem 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina). Opatentowany skład ma za zadanie wpływać na macierz pozakomórkową, a tym samym przeciwdziałać wiotczeniu skóry oraz rozstępom. Stosowanie tego preparatu polecam moim pacjentom zmagającym się z wiotkością kolan,ramion, brzucha czy wewnętrznej części ud. Sekret działania tego zabiegu tkwi w stymulacji struktur wewnętrznych skóry do produkcji nie tylko kolagenu, ale również elastyny niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • cellulit
  • utrata jędrności/wiotkość skóry
  • obwisłe kolana

Efekty

Po zabiegu następuje ogólna poprawa w strukturze i gęstości skóry. Widoczne jest odmłodzenie skóry, szczególnie w okolicy szyi, dekoltu, dłoni czy ust. Owal twarzy staje się wyraźnie poprawiony, a zmarszczki i blizny ulegają wypłyceniu.

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Biostymulator z aminokwasami - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Preparat podawany jest za pomocą jednorazowej igły, poprzez powolne jej wyciąganie i uwalnianie w ten sposób preparatu. Po wykonaniu iniekcji, w zależności od potrzeby wykonuję delikatny masaż w celu lepszego rozprowadzenia podanego produktu.

Jak postępować po zabiegu?

Zabieg z wykorzystaniem tego preparatu w moim gabinecie trwa około 30 minut.
Jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla pacjentów. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy delikatne swędzenie, objawy te jednak mijają maksymalnie w przedziale od 1 do 3 dni.