Asystent medyczny

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa to zabieg wykorzystywany w medycynie estetycznej do odmładzania skóry i redukcji zmarszczek. W odróżnieniu od zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego, fibryna bogatopłytkowa charakteryzuje się powolnym uwalnianiem czynników wzrostu, co przekłada się na długotrwałe efekty.

Jeśli marzysz o młodej, promiennej i zdrowej skórze, warto rozważyć ten sposób na jej odmłodzenie.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

KLUCZOWE INFORMACJE

Potrzeby

  • zmarszczki
  • pierwsze objawy starzenia
  • wiotkość
  • regeneracja skóry
  • przebarwienia
  • wypadanie włosów

Efekty

Skóra jest odżywiona, a zmarszki przestają być widoczne. Aplikacja na włosy skutecznie wzmacnia je i ogranicza ich wypadanie. Efektem terapii jest zdrowsza, jędrna skóra bez zmarszczek i wzmocnionymi włosami.

Umów wizytę
Zabieg przed i po

Fibryna bogatopłytkowa - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi Pacjenta, a następnie krew zostaje odwirowana w dedykowanym do tego urządzeniu. Po uzyskaniu autologicznego preparatu zostaje on podany cienką igłą do skóry Pacjenta.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu prosimy o zachowanie odpowiedniej higieny, niewskazane są jakiekolwiek czynności które mogłyby prowadzić do rozwoju infekcji. Należy stosować wysoką formę ochrony przeciwsłonecznej oraz przez okres 7 dni po zabiegu unikać wysiłku fizycznego. Bezpośrednio po zabiegu nie należy dotykać ani masować obszaru zabiegowego.