Asystent medyczny

Biostymulator na bazie Rh Kolagenu

Poznaj nowość na polskim rynku medycyny estetycznej – jedyny biostymulator zawierający Rh kolagen, który jest identyczny z ludzkim. Biostymulator z kolagenem w naturalny sposób odmładza, rewitalizuje i napina skórę, wypełnia drobne zmarszczki oraz daje lekki efekt liftingu.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Umów wizytę

Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.

KLUCZOWE INFORMACJE

Efekty

Do głównych efektów jakie można zaobserwować u pacjentów po wykonanym zabiegu zaliczam:

  • odmłodzenie twarzy, szczególnie w okolicy szyi, dekoltu i dłoni czy ust
  • poprawa owalu twarzy
  • likwidacja zmarszczek
  • redukcja blizn, rozstępów
  • ogólna poprawa gęstości i napięcia skóry

Wskazania

  • utrata jędrności skóry,
  • pierwsze oznaki starzenia się,
  • utrata objętości,
  • zmniejszone napięcie skóry.
Umów wizytę
Zabieg przed i po

Biostymulator na bazie Rh Kolagenu - przebieg

Przebieg zabiegu jest jego bardzo istotnym elementem. Dowiedz się w jaki sposób przebiega zabieg oraz jak postępować zaraz po nim, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

umów wizytę

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem znieczulam pacjenta kremem z lidokainą. Zabieg wykonuję za pomocą igły lub kaniuli w zależności od ustalonego planu działania z pacjentem.

Po zabiegu w miejscu podania preparatu można zaobserwować nieznaczne zaczerwienienie, pieczenie, nadwrażliwość lub delikatny obrzęk.

Opisane objawy mijają zazwyczaj w przeciągu kilku godzin od wykonania całej procedury.

Jak postępować po zabiegu?

Do uzyskania maksymalnego efektu zalecam wykorzystanie serii 2 zabiegów w odstępie co 4 tygodnie. Pierwsze efekty u moich pacjentów obserwuję niemalże zaraz po wykonanym zabiegu. Czas utrzymywania efektów uzależniony jest od wieku, płci i stylu życia i waha się od 6 do 12 miesięcy. W naszej klinice w Rybniku zalecamy skorzystać również z zabiegu przypominającego po upływie 4 miesięcy od wykorzystania całej serii.

 

Baza wiedzy

Biostymulator na bazie Rh Kolagenu

Skorzystaj z pomocy

Dowiedz się wszystkiego czego potrzebujesz na temat: Biostymulator na bazie Rh Kolagenu.

Spis treści

Kwias hialuronowy w biostymulatorze

Kwas hialuronowy obecny w tym preparacie ma wysoką masę cząsteczkową, która w rezultacie pozwala mu działać poprzez stymulację fizjologicznej produkcji białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy wytwarzany w dużych ilościach w macierzy zewnątrzkomórkowej – tworząc optymalne mikrośrodowisko – stymuluje wzrost, proliferację i migrację fibroblastów, komórek śródbłonka, keratynocytów oraz promuje neoangiogenezę, zapewniając fundamentalny wkład w tworzenie macierzy zewnątrzkomórkowej przyspieszając procesy regeneracji.

Naturalne składniki

Bazujący na naturalnych składnikach, pozwala zredukować niedoskonałości skóry twarzy i ust oraz pracować nad konturem twarzy pacjentów. Często efekt po wykonanej serii 2 zabiegów określam jako delikatny lifting bez skalpela.
To co wyróżnia preparat Karisma spośród innych dostępnych na rynku to fakt, że mimo pełnej zgodności z ludzkimi tkankami, nie jest pochodzenia zwierzęcego, a uzyskiwany za pomocą nowych technologii z wykorzystaniem nici jedwabnych.