Asystent medyczny

O mnie

Chciałabym zaprosić Państwa do mojego świata medycyny estetycznej, pokazać najnowsze i subtelne efekty medycyny estetycznej.

“Zaufanie to dla mnie największa oznaka wdzięczności pacjenta, stąd prawie 90% pacjentów pochodzi z rekomendacji."

dr Katarzyna Grudzień

Nasz zespół

Nasza siła tkwi w zespole, który doskonale współpracuje, dbając o stworzenie przyjaznej atmosfery naszym pacjentom. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług medycznych oraz doskonałej obsługi i komfortu pacjenta na każdym etapie.

Wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm, które nas wyróżniają, są kluczowe dla osiągnięcia satysfakcji i doskonałych rezultatów naszych pacjentów.

O mnie

lek. Katarzyna Grudzień

Świat medycyny estetycznej

Jako zawodowy lekarz medycyny estetycznej specjalizujący się w terapiach antiaging oraz longevity, zapraszam Cię do odwiedzenia mojej kliniki w Rybniku.

Poznaj mnie
Zapraszam do świata piękna
  • Dyplomowana specjalistka medycyny rodzinnej Śląskiej Akademii Medycznej, absolwentka Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej w Krakowie oraz absolwentka kierunku Zarządzania Służbą Zdrowia Politechniki Gliwickiej.
  • Międzynarodowy trener marki Sinclair – kwas pyolimlekowy, trener tropokolagenu i trener polikaprotaktonu.
  • Promotorka nowych technologii laserowych, smartagingu oraz teorii longevity.
  • Prowadząca od kilku lat jeden z pierwszych w regionie ośrodków medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej Liftmed w Rybniku.
  • Członkini Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej i Antiaging.
Zespół

lek Barbara Kamińska-Skorus

Ukończyłam Wydział Lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej , regeneracyjnej i laseroterapii. Jako członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości zajmuję się terapią otyłości i nadwagi. Moim celem jest holistyczne dbanie o wygląd i zdrowie Pacjentów.

Daria Hodyl

Jestem absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie zdobyłam tytuł magistra z specjalizacją w zakresie medycyny estetycznej.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na różnych markach i technologiach, co pozwoliło mi zdobyć szeroką wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerzam swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i metodami.

Edyta Mrówczyńska

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Od 5 lat pracuję w klinice dr Katarzyny Grudzień, w której dbam dobór odpowiedniej pielęgnacji, tworzenie spersonalizowanych planów zabiegowych dla naszych pacjentów oraz wykonuję różnorodne zabiegi z zakresu kosmetologii.

Moja praktyka obejmuje szereg procedur dedykowanych zarówno dla twarzy, jak i ciała. Specjalizuję się w mezoterapii mikroigłowej, modelowaniu sylwetki, depilacji laserowej, peelingach i wielu innych procedurach, które pozwalają naszym pacjentom osiągnąć pożądane rezultaty.

play [#1003]Created with Sketch.